До відома суб’єктів господарювання та зацікавлених осіб!

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/sites/all/modules/views/views.module on line 823.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_display::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_display::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
 • : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/includes/unicode.inc on line 345.
 • : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/includes/unicode.inc on line 345.
До уваги суб’єктів господарювання!

Відділ економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської здійснює формування бази даних з питань інвестиційної привабливості міста Дрогобича з метою виявлення територій, які юридичні та фізичні особи бажають здати в оренду чи продати потенційним інвесторам, а також налагодження співпраці між суб’єктами підприємницької діяльності та інвесторами різних рівнів і підвищенням ділової активності в м. Дрогобичі.
Просимо надати інформацію щодо вільних земельних ділянок, об’єктів, споруд, площ тощо. За більш детальною інформацією звертатись за тел.: 2-25-45; 096-345-37-12.

***

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

На виконання листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації №1-44-532 від 09.03.2016 р. Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради інформує про можливість стажування у Німеччині за Програмою ділового партнерства
«Fit fоr Partnerѕhip with Gеrmany». Дана Програма розрахована на українських підприємців і менеджерів, сприяє підвищенню їх кваліфікації завдяки отриманню нових знань у сфері ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами та допомагає українським компаніям виходити на міжнародні ринки.
У 2016 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямами: економічна кооперація без галузевої специфіки та економічна кооперація за галузевою специфікою (у сфері енергоефективності в промисловості, енергоефективності у будівництві і санації будівель і споруд, поновлюваних джерел енергії, у секторі охорони здоровя, природоохоронних технологій водогїостачання і. каналізації, утилізації відходів, у аграрному секторі).
Стажування проводиться англійською мовою і триває впродовж місяця. Вказана Програма фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина.
Детальна інформація про програму та умови участі розміщені за посиланням http://ukraine.managerprogramm.de.
Відділ економіки

***

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

На виконання листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації №1-32-651 від 18.03.2016 р. Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повідомляє, що за інформацією Посольства України у Сполучених Штатах Америки, у період з 22 по 25 травня 2016 року в м. Вашингтон планується проведення спеціалізованої виставки «TechConnect Wor1d Innovation 2016».
Вказана виставка проводиться на щорічній основі та присвячена інноваційним технологіям. Партнерами заходу виступають провідні американські та світові компанії. Цього року у виставці планується участь представників більше 5 тисяч компаній з усього світу та понад 1 тисячі представників американських федеральних органів влади.
Більш докладна інформація про виставковий захід за посиланням: http://technoconnectworld.соm/Wor1d2016.
Участь у виставці є важливою нагодою для представників українських науково-дослідних кіл, щоб продемонструвати і представити вітчизняні ідеї та потенційні наукові проекти, налагодити прямі контакт з провідними світовими та американськими компаніями, а також з державними установами США., які зацікавлені у інноваційних розробках.
Відділ економіки

***

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

На виконання листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації №1-44-533 від 09.03.2016 р. Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради інформує про можливість взяти участь у міжнародній навчальній Програмі для розвитку приватного сектора «Стратегічне управління бізнесом» («Ѕtratcgic Buѕineѕѕ Managment»), яка розрахована на бізнес-лідерів та підприємців.
Зазначена Програма організована Шведською міжнародною агенцією з розвитку та кооперації (ЅIDA) та орієнтована на громадян України, Грузії, Албанії, Молдови та Косово. Учасники Програми отримають навички з успішного ведення власного бізнесу, розуміння механізмів зі стимулювання розвитку приватного сектору та оволодіють інструментами для розробки плану дій з Розвитку приватного сектору на батьківщині. Вказаний план дій розроблятиметься у співпраці з учасниками пов’язаної навчальної Програми.
Програма проводитиметься англійською мовою та включатиме тритижневий тренінг у Швеції, додаткові регіональні та національні семінари, а також можливості для роботи з мережею шведських національних та регіональних підприємств.
Більш детальну інформацію щодо умов Програми, вимог до кандидатів можна знайти за посиланням www.privateѕectordevelopment.ѕe y розділі «Ѕtrategic Buѕineѕѕ Managment». Кінцевий термін подання заявок на участь у Програмі – 2 травня 2016 року. Звертаємо Вашу увагу, що міська рада не приймає жодної участі у відборі кандидатів та/або передачі заявок від кандидатів організаторам Програми.
Відділ економіки

***

До відома суб’єктів господарювання нашого міста!

На виконання листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 11.12.2015 № 4232-06/41682-07 та листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації від 15.12.2015 № 4-31-4976 щодо можливості участі у міжнародних тендерах, оголошених за проектами міжнародних фінансових організацій, які мають штаб-квартири у м.Вашингтон, США, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повідомляє, що Інформуємо, що порядок проведення державних закупівель установами федерального уряду США регулюється Законом про державні закупівлі США (“Buy American Act”, ВАА). Відповідно до цього закону уряд США у рамках здійснення закупівель товарів і послуг для своїх потреб зобов'язаний надавати перевагу товарам ї послугам американського походження (включаючи сировину і матеріали). Подібні вимоги також існують і на закупівлю товарів і послуг третіми сторонами, якщо такі закупівлі здійснюються за рахунок коштів федерального бюджету.
З урахуванням нерівноправних умов конкурентної боротьби на американському ринку українські компанії для участі в тендерах для потреб урядових структур США могли б створювати окремі юридичні особи за законодавством США, які представлятимуть їхні інтереси, або встановлювати партнерські стосунки з американськими компаніями і, відповідно, діяти через посередників для отримання субконтрактів на реалізацію держзамовлень.
Актуальна інформація про міжнародні тендери, які, зокрема, оголошено за проектами міжнародних фінансових організацій, у тому числі установ групи Світового банку, міститься на:
- веб-порталі: http://www.dgmarket.com/ американської компанії “Development Gateway, Inc.”, на якому можна отримати (після реєстрації) безкоштовний доступ до частини ресурсів порталу. Отримання повного доступу до інформації на цьому веб-порталі вимагає сплати на щорічній основі внеску розміром 440 дол.США.
- веб-порталі ООН “Development Business” (http://www.devbusiness.com). Починаючи з 1978 року проект “Development Business”, тісно співпрацюючи з низкою міжнародних фінансових організацій та урядами різних країн, спеціалізується на наданні інформації щодо міжнародних тендерів, міжнародного консалтингу, укладання комерційних контрактів та експортних можливостей в усьому світі. Доступ до інформації на цьому ресурсі передбачає щорічну плату розміром 590 дол.США.
За інформацією Посольства України у США однією з можливостей сприяння підвищенню рівня обізнаності українських компаній стосовно наявних міжнародних тендерних процедур, які оголошуються міжнародними тендерними організаціями, є проведення за підтримки регіонального представництва Світового банку в м.Київ тематичних круглих столів, бізнес-семінарів тощо.
За додатковою інформацією просимо звертатись до відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради за тел. 2-25-45 або e-mail: economic-rada@i.ua

***

До відома суб’єктів господарювання нашого міста!

За інформацією Посольства України в Королівстві Бельгія та на виконання листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації від 11.09.2015 № 1-32-3891 виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повідомляє, що в Північному регіоні Країни Фландрії щорічно проводиться найбільша торгова виставка «Flanders international trade expo», яка збирає понад 75000 відвідувачів.
Організатори виставки розглядають можливість участі України у виставці в якості почесного гостя в майбутніх виставках (починаючи з 2017 року), що передбачає презентацію країни - почесного гостя та може стати потужним інформаційним приводом для просування нашої країни у зазначеному регіоні.
Темою стенду може бути як туристичний, транспортний або виробничий потенціал України, так і товари і послуги, які українські виробники просувають на бельгійський ринок.
Участь у виставці почесного гостя передбачає презентацію країни для відвідувачів виставки, а також організацію семінарів з бізнес- колами Фландрії.
Орієнтовний розрахунок витрат країни - почесного гостя виставки, наданий її організаторами, а також електронна презентація виставки, яка містить, зокрема, орієнтовний план організації участі країни-почесного гостя виставки, додаються.
Більш детальна інформація за телефонами : +32(0) 9 241 55 00 , +32(0) 9 241 55 11, e-mail: info@ijv-ifas.be, сайт: http://www.ijv-ifas.be/. ICC - International Convention Center,Familie Van Rysselberghedreef 2 9000 Gent, Belgium.

Умови участі (неофіційний переклад)
Безкоштовне надання неприбутковою організацією IJV-IFAS послуг в частині:
1. Площа на ярмарку в павільйоні (+/-1000 м2 бруто) вартість: 41,600 євро
2. Сцена біля входу на ярмарок включаючи : сцену, чорний фон, основні системи озвучення та освітлення вартість: 8,000 євро
3.Церемонія відкриття (запрошення, інфраструктура, харчування) у присутності представника його величності Короля Бельгії вартість: 30,000 євро
4. Комунікації та медіа-кампанії вартість: 95,000 євро
5.Офіційні прийоми у мерії та в приміщенні урядової провінції ( пропонують місто Гент і провінція Східна Фландрія) вартість: 2,500 євро
6.В2В семінар у виставковому косплексі Flanders international trade expo . Зали для семінарів і запрошення надають провінція Східна Фландрія, торгово-промислова палата Фландрії вартість: 2,500 євро

Оціночна вартість участі для почесного гостя:
1. Стенди: 145,000 - 160,000 євро
2. Зручності на виставковому майданчику: (електрика, водопостачання, кухоннне обладнання за межами виставкової площі або зовнішнє кухонне обладнання, страхування) вартість : 10,000 - 15,000 євро
3. Проживання у готелі: 24,750 - 39,600 євро розрахунок орієнтовно на 30 осіб та 11 ночей від 75 до 120 євро/ніч детальна цінова пропозиція для трьох готелів буде надіслана
4. Місцевий транспорт між 1,000 - 1,500 євро Центром м. Гент та виставковим центром (квитки на авіаперевезення не включені)

За додатковою інформацією просимо звертатись до відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради за тел. 2-25-45 або e-mail: economic-rada@i.ua

***

Інформація для населення міста про переваги та можливості енергозбереження

З метою ознайомлення з перевагами та можливостями енергозбереження, надаємо сайти, де можна знайти детальну інформацію:
1. Держенергоефективність України - saee.gov.ua
2. Національна програма ефективності «Ощадний дім» - www.oschadbank.ua
3. Державна програма з енергозбереження «Тепле житло» - www.eximb.com
4. Програма енергоефективності за участі АТ «Ощадбанк» - www.oschadbank.ua
5. Програма енергозбереження для населення Львівщини на 2013-2016 роки - http://www.oblrada.lviv.ua

***

До відома суб’єктів господарювання нашого міста!

На виконання листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.10.2015 № 4314-06/35252- та листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації від 09.11.2015 № 4-31-4569 виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повідомляє, що Мінекономрозвитку опрацьовує питання щодо можливостей просування українських товарів та послуг на ринки країн Африки та Близького і Середнього Сходу та пріоритетних напрямів співпраці з ключовими країнами цих регіонів, зокрема, з Туреччиною, Ізраїлем, ОАЕ, Іраном, Іраком, Алжиром, Єгиптом, Ліваном, Тунісом, Марокко, Йорданією, Саудівською Аравією, Сирією, ПАР, Катаром та Кувейтом.
За додатковою інформацією просимо звертатись до відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради за тел. 2-25-45 або e-mail: economic-rada@i.ua

***

До відома суб’єктів господарювання нашого міста!

На виконання листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 08.10/2015 № 4314-06/33251-07 та листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації від 20.10.2015 № 4-31-4396 виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повідомляє, що сирійською державною компанією “General Organization for Seed Multiplication” оголошено тендер № 940/1/2/ DD.10.09.2015 на придбання насіння картоплі.
Щодо умов тендеру слід звертатися в Мінекономрозвитку України за тел. (044) 596 68 34. Пропозиції слід надсилати за адресою: “General Organization for Seed Multiplication”, Aleppo, Syria, e-mail: info@gosm.gov.sy. Тел.: +963 021 228 95 52.
За додатковою інформацією просимо звертатись до відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради за тел. 2-25-45 або e-mail: economic-rada@i.ua

***

До відома суб’єктів господарювання нашого міста!

На виконання листа Мінекономрозвитку України № 4201-06/31929-06 від 25.09.2015 та листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації від 19.10.2015 № 4-32-43-44 виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повідомляє, що Посольство України в Азербайджанській Республіці запрошує взяти участь представників урядових і ділових кіл України в найбільш перспективних для розвитку українсько-азербайджанської ділової співпраці міжнародних виставкових заходах у 2016 ропі, а саме:
1. 15-й Азербайджанській Міжнародній виставці «Туризм і Подорожі» АІТР-2016 (м. Баку, 7-9 квітня). Громадяни і туристичні компанії Азербайджанської Республіки (далі - АР) виявляють особливий інтерес до санаторно-курортного потенціалу України, що є традиційним місцем відпочинку вже багатьох поколінь азербайджанців. Зокрема, це санаторії Трускавця, Моршина, Закарпаття, Хмільника, Миргороду тощо. Посольство вже неодноразово організовувало для азербайджанських журналістів ознайомлюванні турне з висвітленням туристично-оздоровчих можливостей українських санаторіїв та пам'ятних місць, що їх оточують.
2. 15-й Міжнародній виставці «Залізнична інфраструктура та рухомий склад, морська індустрія, авіація і транспортно - логістичні послуги» 2016 (м. Баку, 11-13 травня). У контексті створення і відкриття у 2016 році залізничного транспортного коридору «Баку-Тбілісі-Карс» актуальним є просування в АР продукції багатьох українських підприємств, призначеної для залізничної інфраструктури і рухомого складу, а також транспортно -логістичних послуг. Перспективною, з огляду на відновлення і розвиток «Великого шовкового шляху», є також співпраця у морській індустрії та авіації.
3. 10-й Азербайджанській Міжнародній виставці «Сільське господарство» і 22-й Азербайджанській Міжнародній виставці харчової промисловості (м. Баку. 25-27 травня). Враховуючи, що 2015 рік проголошений в АР «сільськогосподарським роком», держава особливу увагу приділяє розвитку міжнародної кооперації у цій галузі та створенню СП у сферах виноградарства, меліорації, вирощування зерна у зоні ризикованого землеробства, тваринництва, тощо.
4. 23-й Міжнародній конференції і виставці «Нафта та газ Каспію 2016» (м. Баку, 7-10 червня). Суттєві зміни щодо вибору джерел і шляхів доставки нафти і газу на європейський ринок підштовхуватимуть Азербайджан і сусідні країни розробляти та реалізовувати проекти, які передбачають диверсифікацію маршрутів транспортування вуглеводнів власного видобутку на зовнішні ринки. Організація нових транзитних потоків вуглеводнів з Каспійського регіону у європейському напрямку стане предметом розгляду наступної виставки і конференції, в яких традиційно беруть участь українські компанії і організації.
5. 2-й Азербайджанській Міжнародній виставці оборонної промисловості АЛЕХ 2016 {м. Баку, 27-30 вересня). Україна під час першої виставки АВЕХ 2014 (проходить раз на два роки) успішно дебютувала делегацією Укроборонпрому, яка представляла понад 20 українських підприємств.
6. 22-й Азербайджанській Міжнародній будівельній виставці 2016 (м. Баку, 19-22 жовтня). На виставці традиційно представлені: будівельна техніка, будівельні та оздоблювальні матеріали для інтер'єрів та екстер'єрів, меблі, сантехніка тощо. Продукція українських виробників шпалер, оздоблювальної плитки, будматеріалів, меблів та іншої будівельної продукції традиційно користується попитом в Азербайджані і тому викликає інтерес на виставках такого профілю,
7. 22-й Азербайджанській Міжнародній Виставці та Конференції «Телекомунікації та Інформаційні Технології» 2016 (м. Баку,30 листопада-3 грудня). Уряд Азербайджану приділяє першочергову увагу розвитку інформащйно - комунікаційних технологій. Українські підприємства можуть запропонувати у цій сфері різноманітне обладнання, програмне забезпечення, засоби наземного і космічного зв'язку, системи контролю і безпеки тощо.
За додатковою інформацією просимо звертатись до відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради за тел. 2-25-45 або e-mail: economic-rada@i.ua

***

До відома суб’єктів господарювання нашого міста!

На виконання листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 4201-06/31919-06 від 25.09.2015 та листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації від 12.10.2015 № 1-32-4200 виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повідомляє, що у період з 25 по 29 квітня 2016 року в м. Ганновері (Федеративна Республіка Німеччина) відбудеться найбільша в світі промислова виставка «Ганновер Мессе2016».
Щороку у зазначеній виставці бере участь велика кількість науково-дослідних організацій і установ з різних країн» Окрім того, учасниками виставки є фінансово-інвестиційні, інформаційно-консалтингові та інші бізнесові структури. Кількість відвідувачів виставки сягає понад 89 тисяч осіб, з них кожен четвертий є іноземним учасником,
Особлива привабливість виставки у тому, що вона об'єднує в одному місці декілька міжнародних спеціалізованих виставок, а це надає можливість охопиш повний спектр унікальних рішень для промисловості. Сферою діяльності більшості компаній-учасників цієї виставки є виробництво металургійної, машинобудівної, хімічної та іншої промислової продукції - від матеріалів і комплектуючих до складних кінцевих виробів.
«Ганновер Мессе 2016» присвячена питанням енергетики та паливно-енергетичної промисловості: децентралізована генерація енергії, ефективне використання енергії, зберігання енергії та мобільні енергетичні засоби, мережі електропостачання, системи управління енергією тощо.
Більш детальна інформація розміщена за посиланням: http //www/hannovermesse.de/en/exhibition/trade-fair-line-up/ тел.: + 49 5І1 8932 427; е-mail: info@messe.de.
За додатковою інформацією просимо звертатись до відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради за тел. 2-25-45 або e-mail: economic-rada@i.ua

***

До відома суб’єктів господарювання нашого міста!

На виконання листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації від 11.09.2015 № 1-32-3891виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повідомляє, що за інформацією Посольства України в Королівстві Бельгія - в Північному регіоні Країни Фландрії щорічно проводиться найбільша торгова виставка «Flanders international trade expo», яка збирає понад 75000 відвідувачів.
Організатори виставки розглядають можливість участі України у виставці в якості почесного гостя в майбутніх виставках (починаючи з 2017 року), що передбачає презентацію країни - почесного гостя та може стати потужним інформаційним приводом для просування нашої країни у зазначеному регіоні.
Темою стенду може бути як туристичний, транспортний або виробничий потенціал України, так і товари і послуги, які українські виробники просувають на бельгійський ринок.
Участь у виставці почесного гостя передбачає презентацію країни для відвідувачів виставки, а також організацію семінарів з бізнес- колами Фландрії.
Орієнтовний розрахунок витрат країни - почесного гостя виставки, наданий її організаторами, а також електронна презентація виставки, яка містить, зокрема, орієнтовний план організації участі країни-почесного гостя виставки, додаються.
Більш детальна інформація за телефонами : +32(0) 9 241 55 00 , +32(0) 9 241 55 11, e-mail: info@ijv-ifas.be, сайт: http://www.ijv-ifas.be/.
ICC - International Convention Center,Familie Van Rysselberghedreef 2 9000 Gent, Belgium.
Умови участі (неофіційний переклад)
За додатковою інформацією просимо звертатись до відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради за тел. 2-25-45 або e-mail: economic-rada@i.ua

***

До відома суб’єктів господарювання нашого міста!

Програма партнерства від Датської компанії SC Nordic пропонує підприємствам та підприємцям України співпрацю у сфері ефективного використання енергетичних ресурсів. Програма допомагає своїм українським партнерам у проведенні реконструкції та заміні старого енергоємного обладнання, впровадженні нових технологій та технічних рішень, спрямованих на зменшення споживання електричної енергії та природного газу, реалізації проектів з використання нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії, утепленні приміщень, тощо.
Українські партнери програми можуть на безоплатній основі залучити кращих технічних спеціалістів для проведення енергетичного аудиту та аналізу енергетичних затрат, розробки технічних рішень та бізнес – планів, отримати допомогу в організації фінансування проектів та їх реалізації. За допомогою унікальної системи онлайн обліку та моніторингу забезпечується супровід проекту до його повного завершення.
Українські партнери програми можуть розраховувати на кредитні лінії міжнародних фінансових установ в розмірі від 70000 до 500000 Євро в обсязі до 90 % загальної вартості проекту, терміном на 5 років та ставкою до 6% річних. Партнерами програми можуть стати приватні компанії, або компанії змішаної власності з долею державної частки не більш ніж 50%. Подача заявки є першим етапом на шляху партнерства. Детальнішу інформацію можна отримати: Регіональний менеджер т.+380673507025, +380993005330 Національний менеджер т.+3806722007254 За додатковою інформацією просимо звертатись до відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради за тел. 2-25-45 або e-mail: economic-rada@i.ua

***

До відома суб’єктів господарювання нашого міста!

На виконання листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації від 19.05.2015 №1/43-2293 виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повідомляє, що в лютому 2014 року за фінансової підтримки Європейської Комісії стартував спільний українсько-німецький проект «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій». Реалізація проекту здійснюється в рамках Програми Європейської Комісії «Інструмент добросусідства громадянського суспільства – 2012, об’єднання громадян та органів місцевого самоврядування: партнерство на благо розвитку – 2013. Заходи в державах партнерів» і триватиме до 31.07.2016 року. У межах зазначеного проекту оголошено конкурс, до участі в якому запрошуються некомерційні недержавні організації, асоціації, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), що займаються питаннями енергоефективності в житловому фонді та управління житлом. В рамках проекту підтримуються: - заходи, спрямовані на підвищення енергоефективності, наприклад, установка енергоефективного обладнання, обладнання для використання відновлювальних джерел енергії, енергоефективне освітлення тощо; - заходи, спрямовані на вдосконалення управління житлом, наприклад, розробка та проведення освітніх програм для голів об’єднань співвласників житла; - створення демонстраційних/навчальних класів з енергоефективності, обладнаних плакатами, стендами, експонатами від постачальників енергоефективного обладнання тощо; - розробка освітніх програм для різноманітних верств населення з підвищення поінформованості та рівня їх розуміння питань з енергоефективності, використання та обслуговування енергоефективного обладнання. Грант може бути виділений лише неприбутковим організаціям (установам), зареєстрованим відповідно до законодавства України. Організація несе пряму відповідальність за підготовку проекту і не виступає в якості посередника в інших видах діяльності. Повна документація конкурсу для розгляду комісії повинна містити: 1.Заповнену заявку (заповнення всіх пунктів обов’язкове). Форма заявки наведена в Додатку 1 Текст заявки не повинен перевищувати 10 сторінок і повинен включати наступні основні компоненти: - обґрунтування концепції проекту (короткий опис проекту, завдання проекту та очікувані результати, опис проектних заходів, план і строки реалізації заходів, поширення та тиражування результатів проекту); - ризики, моніторинг та оцінка проектів (ризики для успішної реалізації проекту, сталість досягнутих результатів); -бюджет проекту (опис витрат). Форма бюджету наведена в Додатку 2 копії реєстраційних документів: свідоцтво про реєстрацію / виписка / витяг. Тривалість реалізації проекту – з 1 липня 2015 року до 30 листопада 2015 року, розмір гранту – від 1000 до 10 000 євро. Співфінансування розглядатиметься як перевага при розгляді заявки. Проекти з додатками подаються в електронній версії до 31 травня 2015 року на електронну адресу: centredms@gmail.com (ЛГО «Центр досліджень місцевого самоврядування», Львів), копія schreckenbach@iwoev.org (Лариса Шреккенбах, Берлін). Детальна інформація розміщена на сайті ЛГО «Центр досліджень місцевого самоврядування» за посиланням: http://www.cdms.org.ua/index.php/uk/contests-center-mnmn-ukr/37-contests...

За додатковою інформацією просимо звертатись до відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради за тел. 2-25-45 або e-mail: economic-rada@i.ua

***

До відома суб’єктів господарювання нашого міста!

На виконання листа Департаменту житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації від 18.05.2015 № 01/9-06-1253 виконавчий комітет Дрогобицької міської ради доводить до відома лист Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України від 29.04.2015 № 70-03/13/5-15 щодо стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів.

За додатковою інформацією просимо звертатись до відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради за тел. 2-25-45 або e-mail: economic-rada@i.ua

***

До уваги зацікавлених осіб!

В рамках реалізації державної програми підтримки населення (власників індивідуальних будинків, ОСББ та ЖБК) до впровадження енергоефективних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 № 231 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. № 243 і від 17 жовтня 2011 р. № 1056", Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України розроблено енергоефективний калькулятор (економічний калькулятор встановлення нового котла). У разі заміни старого котла або встановлення нового за допомогою енергоефективного калькулятора можна зробити орієнтовний розрахунок витрат та термін окупності реалізації такого проекту. Крім того, розрахунки можуть здійснювати всі, хто скористався або збирається скористатися програмою компенсації тіла кредиту в розмірі 20 % на придбання "негазового" котла. Алгоритм розрахунку містить певні припущення та середні значення показників за фактично реалізованими проектами.

***

Інформаційна довідка Щодо порядку накладання та стягнення штрафних санкцій за порушення положень законодавства стосовно обмеження споживання та продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива.

Протягом 2015 року відділом сім’ї, молоді та туризму виконкому Дрогобицької міської ради проводилися попереджувальні рейди, роздавався роздатковий матеріал, проведені бесіди з суб’єктами господарювання та відповідно до акції «Відповідальність починається з мене » яка триває до кінця 2015 року нагадуємо та подаємо Інформаційну довідку щодо порядку накладання та стягнення штрафних санкцій за порушення положень законодавства стосовно обмеження споживання та продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива.

***

До відома суб’єктів господарювання нашого міста!

Державна фіскальна служба України в підкатегорії 116.02 «ЗІР» роз’яснила, що операції із реалізації коктейлів суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі оподатковуються акцизним податком із роздрібної торгівлі підакцизних товарів у тому разі, якщо вміст спирту етилового в таких напоях перевищує 1,2% об’ємних одиниць.

Відповідно, базою оподаткування є вартість (із ПДВ) усього коктейлю, а не лише його «алкогольної» складової.

***

До відома суб’єктів господарювання нашого міста!

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повідомляє, що черговою сесією Дрогобицької міської ради прийнято ряд рішень про встановлення ставок місцевих податків та зборів та акцизного збору:
рішення Дрогобицької міської ради від 23.01.2015 № 1481 «Про внесення змін до Положення про нарахування та сплату місцевих податків та зборів»,
рішення Дрогобицької міської ради від 23.01.2015 № 1483 «Про внесення змін до рішення Дрогобицької міської ради від 28.05.2014 № 1357 «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність»,
рішення Дрогобицької міської ради від 23.01.2015 № 1482 «Про встановлення ставки акцизного податку з реалізованих суб´єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів».

***

До відома суб’єктів господарювання нашого міста!

Враховуючи загрози інформаційній безпеці України, що є невід’ємною складовою національної безпеки держави, на виконання Ухвали Окружного адміністративного суду м. Києва від 25 березня 2014р. провайдери програмної послуги, які працюють в мережах кабельного телебачення, припинили трансляцію іноземних російських програм «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», Российский Информационый канал «Россия-24», «НТВ-Мир». Відповідно до рішення Національної ради №297 від 17.07.2014р. у кабельних мережах не ретранслюються неадаптовані до законодавства України програми «Россия 1», «НТВ», «ТНТ», «Петербург 5», «Звезда», «Рен ТВ». Як відомо ці російські електронні ЗМІ неодноразово були спіймані на відвертій дезінформації та підтасуванні фактів щодо подій в Україні, закликали до насильницької зміни конституційного ладу України, до розв’язування війни, пропагували агресивні дії. На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 23 липня 2014р. (витяг додається) виконавчий комітет Дрогобицької міської ради звертається з проханням вжити невідкладних заходів щодо припинення ретрансляції програм цих телеканалів у готелях, санаторіях, будинках відпочинку, лікувально-курортних закладах, кафе та ресторанах. Голос ворожої пропаганди, що закликає до агресивних дій проти України, а також до насильницької зміни конституційного ладу держави, не повинен лунати у нашому інформаційному просторі.
Витяг з протоколу КМУ №52

***

До відома суб’єктів господарювання нашого міста!

На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 24.07.2014 № 318/0/5-14 «Про підтримку реалізації товарів українського виробництва» виконавчий комітет Дрогобицької міської ради повідомляє, що даним розпорядженням усіх суб’єктів господарювання на території Львівської області незалежно від форм власності, які здійснюють торгівлю товарами російського походження, зобов’язано:
1. Забезпечити спеціальне маркування товарів російського походження позначкою «Товари з Російської Федерації» або з окремим нанесенням зображення прапора Російської Федерації на цінники товарів російського походження.
Товаром російського походження вважати товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений, надрукований на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є суб’єкт підприємницької діяльності-фізична особа чи юридична особа Російської Федерації, зареєстрована у Російській Федерації.
2. Проводити рекламні акції щодо підтримки реалізації товарів українського виробництва, в т.ч. вироблених на території Львівської області.