Про затвердження режиму водопостачання та водовідведення населенню з комунального водопроводу КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/sites/all/modules/views/views.module on line 823.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_display::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 1684.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_display::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 1684.
 • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 170.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 584.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 584.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 61.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 61.
 • : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/includes/unicode.inc on line 345.
 • : preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/drohobych-rada.gov.ua/new.drohobych-rada.gov.ua/includes/unicode.inc on line 345.
ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
від 21.04.2016 №93
Про затвердження режиму водопостачання та водовідведення
населенню з комунального
водопроводу КП “Дрогобичводоканал”
Дрогобицької міської ради

Розглянувши лист КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради від 11.04.2016р. №1989, у відповідності до постанов Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630 “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, від 25.08.2004 № 1107 “Про затвердження Порядку розроблення та затвердження нормативів питного водопостачання” та законів України від 24.06.2004 № 1875-XV “Про житлово-комунальні послуги”, від 24.02.1994р. № 4004-ХІІ “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, керуючись пп. 5 п. а ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради  в и р і ш и в:

1. Затвердити режим водопостачання та водовідведення населенню мм. Дрогобича та Стебника з комунального водопроводу КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради на період з 01.05.2016р. по 01.05.2017р.: 
1.1. Послуги з водовідведення надавати цілодобово.
1.2. Послуги з водопостачання надавати цілодобово, за винятком часу перерв на:
1.2.1. Проведення ремонтних робіт систем водопостачання та водовідведення згідно з „Правилами технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України”.
1.2.2. Ліквідацію аварійної ситуації або наслідків непереборної сили.


2. КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради (Р. Шагала):
2.1. Дозволити, за погодженням із міським головою, переходити на скорочений режим надання послуг водопостачання (в межах нормативів питного водопостачання) з 6.00 до 10.00 та з 17.00 до 23.00 у разі несприятливих кліматичних умов, таких як довготривала відсутність атмосферних опадів, пониження рівня води у свердловинах на водозаборах підприємства, що приводить до зменшення видобутку води.
2.2. Забезпечити якість питної води відповідно до ДCанПін 2.2.4-171-10 “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною”.
2.3. Повідомляти споживачів через засоби масової інформації у разі:
2.3.1. Перерви у наданні послуг з постачання холодної води ( за винятком перерви, що настала внаслідок аварії або непереборної сили).
2.3.2. Переходу на скорочений режим надання послуг водопостачання.
2.3.3. У повідомленні зазначати причини та час перерви в наданні послуг.

3. Дане рішення довести до населення через засоби масової інформації.

4. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради Р. Шагала.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.Міський голова                                                         Т. Кучма